Krajský portál


Školský portál Pardubického kraje

Školský portál Pardubického kraje Vám nabízí prostředí a nástroje pro vzdělávání a získávání informací v oblasti školství. Tyto stránky jsou určeny pro širokou veřejnost, pracovníky ve školství, management škol, žáky a studenty. Najdete zde především informace ze škol, aktivity školských zařízení, studijní materiály v podobě e-learningu a nástroje pro komunikaci managementu škol se zřizovatelem.

Přístup do portálu

Do Školského portálu Pardubického kraje lze vstoupit na adrese www.klickevzdelani.cz. Portál je dále dělen pro rodiče, žáky, učitele a administrativní pracovníky škol. Každý si vybere další postup podle kategorie kam patří. Pokud se na tomto portálu přihlásíte, otevřou se Vám další možnosti práce (vkládání článků, inzerátů a pod.).

Učitelé a žáci z Gymnázia Lanškroun se mohou přihlásit pomocí svých přihlašovacích jmen stejných jako při přihlašování v síti gymnázia s tím, že je třeba před přihlašovací jméno doplnit  znaky gla_ .
Příklad: Máte-li přihlašovací jméno v gymnáziu "novak", pak na školském portálu pardubického kraje máte přihlašovací jméno "gla_novak". Heslo je stejné jako startovací heslo na gymnáziu (k vyzvednutí v kabinetě IVT).