Články‎ > ‎

Zápas století

přidáno: 19. 12. 2019 14:23, autor: Dan William Skala
Dne 19.12.2019 se uskutečnila dlouho připravovaná událost, na kterou všichni čekali. "Zápas století". 
Už po loňském zápase, který proběhl v rámci naší školy jsme si s panem Šťovíčkem říkali, že by to chtělo znovu a ještě lépe. A proto jsme v septimě dali hlavy dohromady a prakticky od začátku školního roku jsme s panem Šťovíčkem začali vymýšlet samotný zápas. To se týkalo nejen samotné hry, ale i doprovodného programu, reklamních plakátů (ty jste jistě nepřehlédli), vytvoření události na FB, domluvy s panem Černým na hale, video a foto dokumentaci, zajištění komentátora, zajištění občerstvení, domluvy s učiteli a paní ředitelkou a spousty dalších věcí. 
Museli jsme také vytvořit soupisku, která musela být vyrovnaná. Proto jsme zvolili rozdělení do "třech pětek" podle hokejových schopností hráče. První lajnu tedy tvořili hokejisté, další dvě lajny tvořili hráči-amatéři. 
Nicméně po tom, co jsme zvládli všechno naplánovat, museli jsme to také v den D zrealizovat. A to se povedlo na výbornou! 
Hra proběhla bez zranění a spravedlivě, hráče i diváky zápas bavil a žádná velká organizační komplikace nenastala. Proto bych chtěl poděkovat především paní ředitelce za to, že nám vůbec povolila tuto akci zrealizovat a panu učiteli Šťovíčkovi, protože ten nás celou dobu držel a bez něj by tahle akce nikdy nevznikla a ani by nedopadla tak dobře, jak dopadla. A v neposlední řadě našim klukům ze septimy, kteří se podíleli na organizaci, Googlovi, který hrál na piáno, panu Černému za umožnění hry a pískání, paní Stasiowské a holkám z oktávy za vystoupení a spoustě dalším. Myslím, že jsme odvedli dobrou práci a nakonec nám to vyšlo. Díky. 
Za septimu a organizátory zápasu,
Dan
Zde je fotogalerie: Zápas století


Comments