Články‎ > ‎

Výlet sekundy do Fajnparku

přidáno: 21. 6. 2019 1:10, autor: Web Admin   [ Aktualizováno 21. 6. 2019 1:43 uživatelem Dagmar Flídrová ]
Dne 13. 6. 2019 se třída sekunda vydala na školní výlet do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou. Odjezd byl v 7:30 od bývalé tržnice, jenže díky nejmenovaným spolužákům jsme vyjeli o šest minut déle. Cesta trvala asi dvě a půl hodiny. Po příjezdu jsme chvíli čekali v delší frontě, než paní učitelka zaplatí vstupné a nás vpustí dovnitř.  

V areálu jsme se domluvili, kde se za dvě hodiny sejdeme. Po rozchodu si každý vybíral, co ho zajímalo. V nabídce byly plážové sporty, trampolíny, vodní věž, Hmyzákov, Dinopark, Zvířátkov, zorbing a další zábavné atrakce. I občerstvení bylo na slušné úrovni. Ve 12:30 jsme se sešli na domluveném místě, abychom si předali informace, kde je to nejlepší, a ještě dalších 95 minut jsme užívali zábavy. Někteří z nás ještě stihli projížďku vláčkem po parku. 

V 14:15 jsme se měli všichni sejít u výstupu, jenže dva spolužáci zase nezklamali a přišli pozdě. Zároveň nás opustila jedna z našich spolužaček (odjela s rodiči na dovolenou), což nás hodně poznamenalo. Při zpáteční cestě bylo veselo, protože jsme poslouchali skvělé vypalovačky z minulého století, což nás všechny bavilo.

Za 2. A Jakub Knápek a Marek Vašina
Comments