Články‎ > ‎

Stanování 1.A

přidáno: 29. 5. 2017 1:47, autor: Barbora Pebruanto Šťastná   [ Aktualizováno 29. 5. 2017 23:50 uživatelem Dagmar Flídrová ]

Ve středu ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží v Lanškrouně a vyjeli směrem Česká Třebová. Po cestě přistoupili další spolužáci, dokud jsme nebyli kompletní. V České Třebové jsme přestoupili na autobus, kterým jsme dojeli až do Potštejna. Tam jsme všichni zdárně postavili stany v kempu Vochtánka a měli jsme volno. Poté následoval oběd, po kterém jsme vyrazili pěšky do Doudleb n. Orlicí. Šli jsme podél řeky Orlice a hráli různé hry. Bohužel nás zklamalo zjištění, že zámek, na který jsme se chystali, je zavřený, a vrátili jsme se zpět do kempu.

Večer jsme si na ohni opekli párky a zazpívali si u ohně známé písničky v doprovodu dvou kytar.

Ráno nás čekala snídaně. Pak jsme složili stany, sbalili věci a odešli z kempu na zámek Potštejn. Byla připravená prohlídka Čarodějné školy, ve které jsme se něco naučili a samozřejmě Bubákov. Následoval oběd v restauraci Slavie, po kterém jsme vyjeli vlakem zpátky domů. Výlet se podařil a děkujeme paním učitelkám, že nám ho zařídily.

Pospíšilová Světlana
Comments