Články‎ > ‎

Srdíčkové dny

přidáno: 30. 9. 2016 0:30, autor: Dagmar Flídrová
Zveřejňujeme poděkování za organizování podzimních Srdíčkových dnů, které přišlo od společnosti Život dětem, o.p.s.

Krásný den do Lanškrouna,

srdečně Vám děkujeme za organizaci podzimních Srdíčkových dnů. V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným studentům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

Byli bychom velmi rádi, kdybyste si se studenty našli chvíli času a podívali se na jednu z posledních reportáží, kterou jsme přes prázdniny točili. Je o mladé rodině, mamince bylo pouhých 22 let, když se jí narodil malý Adámek. Zde je odkaz na reportáž: www.shot.la/tS3Nb.

Od pondělí 26.9.2016 na našem webu www.srdcedetem.cz poběží náš nový projekt pro tento rok, v rámci kterého zveřejníme osm nových reportáží o vážně nemocných dětech. Budeme moc rádi, když se na reportáže podívají jak studenti, tak Vaši kolegové, aby viděli, komu také pomáhají a jak je jejich podpora důležitá. Pokud budou tyto reportáže sdílet, přispějí k jejich šíření mezi širokou veřejnost a my za to budeme opravdu vděčni.

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky
S přáním krásných zářijových dnů Zdenka Hollerová

Ċ
Dagmar Flídrová,
30. 9. 2016 0:30
Comments