Články‎ > ‎

Softbalový turnaj smíšených družstev

přidáno: 5. 10. 2017 2:34, autor: Dagmar Flídrová
Ve středu 4. 10. se dvě smíšená družstva z Gymnázia Lanškroun vydala na softbalový turnaj do nedaleké Chocně. Odjeli jsme brzy ráno vlakem a na místě nás čekala další tři družstva - z Letohradského soukromého gymnázia, z Chocně a Integrované školy Vysoké Mýto.  Systém turnaje byl hned jasný, každý hrál proti každému na 35 minut + dohrání, podle slowpitchových pravidel.

Hned v prvním zápase se proti sobě postavila právě obě naše družstva. Bylo to velice prestižní utkání, které skončilo vítězně pro tým „B“. Hrálo se na dvou sousedních hřištích a celkem se odehrálo 10 zápasů. Nakonec bylo vyhlášení, kde se na prvním místě umístilo domácí družstvo z Chocně, druhé skončilo družstvo Lanškroun „B“ a na třetím místě skončilo družstvo Lanškroun „A“.

Musím dodat, že na všechny zápasy se dalo dobře dívat. Nebyla to špičková hra, ale všichni se snažili. Atmosféra byla vynikající, emoce stříkaly, získali jsme plno zážitků a výsledek celého turnaje za tu cestu stál. Děkujeme paní učitelce za dobrou přípravu a všem ostatním tělocvikářům za to, že nás ten softbal alespoň trochu naučili a mohli jsme se ukázat J.

Sestava: 

Družstvo „A“ : Ladislav Mrázek, Lukáš Baroš, Matyáš Kubíček, Radim Herzog, Tereza Jozová, Kristýna Marková, Natálie Benešová, Žaneta Judová, Tereza Vacková, Adam Kolomý a Tomáš Langr.

Družstvo „B“ : Michal Kačerovský, Jan Fišer, Adam Bako, Adam Chrobák, Matouš Jedlička, Lukáš Jílek, Andrea Petrová, Natálie Chládková, Karolína Chrobáková, Petra Pavlasová a Lucie Koutková.


Comments