Články‎ > ‎

Prváci pro primu a navazující exkurze 1. ročníku

přidáno: 24. 8. 2015 16:50, autor: Ivo Toncr
Na předposlední červnový týden si žáci (napsal bych studenti, protože někteří skutečně studují, napsal bych většina, ale asi by to nebyla pravda, ale nemohu, jelikož již studenty nejsou) prvního ročníku připravili terénní cvičení pro žáky primy. Nyní už pouze telegraficky (časové údaje a případná shoda jmen jsou čistě náhodné):
8:45   pád studenta 1.A do rybníka (sebekriticky musím připustit, že v rámci školení BOZP nebylo vysloveně řečeno, že žáci nemají padat do rybníka - proto bude v rámci evaluace školení BOZP před příštím cvičením upraveno aby se zabránilo dalšímu incidentu. Taška první pomoci bude také doplněna o samonafukovací záchranný kruh. )
9:15   pád studentky 1. ročníku do rybníka 
9:16 - 11:30 shánění nových bot

Kromě několika, podle mapy ztracených družstev, a skutečnosti, že některé skupiny nestihly všechna stanoviště, vše proběhlo podle předpokladů.  
Cvičení se nám líbilo a příště půjdeme zas.

Na toto cvičení volně navázala biologicko (poskytnutí první pomoci po zásahu barvokuličkového projektilu, záchrana tonoucího v bazénu, první pomoc při vymknutém kotníku, přednáška o škodlivosti opékaných uzenin a na ní navazující přednáška stanovení karcinogenity špekáčku podle odstínu černé)
sportovní (plážový bezdopadumíč, nohový míč, měkký míč a došlo i na tenis)  exkurze 1.ročníku v Areálu zdraví v D.Č.
Exkurze se nám líbila a je škoda, že nemohla být delší. Proto a přesto pojedeme příště zas.

 Za studenty 1. ročníku a 1.A sepsal 
I. Toncr  
ą
IMG_3594.JPG
(3760k)
Ivo Toncr,
24. 8. 2015 16:50
ą
IMG_3608.JPG
(6719k)
Ivo Toncr,
24. 8. 2015 16:50
Comments