Články‎ > ‎

PODZIMNÍ SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

přidáno: 20. 11. 2017 8:12, autor: Markéta Stasiowská
I letošní podzim jsme úspěšně absolvovali několik sportovních soutěží.
Naši školu jsme reprezentovali v OK SŠ v softbale v Chocni, kam jsme vyslali hned dvě družstva. Přestože se s pravidly soutěžního softbalu teprve seznamujeme, obě družstva zabojovala a umístila se na krásném 2. a 3. místě.
17. října se konalo OK SŠ ve stolním tenise v Ústí nad Orlicí. Naše chlapecké družstvo ve složení A. Bako, D. Doležel a M. Dokoupil po tradičním souboji s družstvem chlapců z Gymnázia UO zvítězilo a postoupilo do KK v Chrudimi. V kraji se chlapci umístili na krásném 2. místě. Vítězství jim uniklo pouze o jediný bod.
6. listopadu jsme se zúčastnili a též jako Gymnázium Lanškroun pořádali OK ZŠ dívek a chlapců ve volejbale. Obě naše družstva celkem bez problémů obsadila vítězné příčky a postoupila do jarních krajských kol. Naši školu ve volejbale ZŠ reprezentovali: družstvo dívek - Chládková A., Gildainová N., Hósová T., Pavlasová M., Šilarová S., Kačerovská B., Klabanová M., Tulisová T., družstvo chlapců - Roubal J., Smolák B., Langer M., Srp V., Šebrle T., Joza F., Beneš R., Waclaw D. S..
20. listopadu opět naše škola uspořádala OK ve volejbale tentokrát pro dívky SŠ. Naše děvčata ve složení - Jozová T., Kulhánková N., Janků M., Kantorová M., Pavlasová P., Chrobáková K., Šebrlová N. zabojovala, ale nepodařilo se jim dívky z Gymnázia České Třebové porazit a umístily se na pěkném 2. místě.

Všem žákům, kteří reprezentují naši školu děkujeme a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Učitelé TV
Comments