Články‎ > ‎

Podzimní sportovní soutěže

přidáno: 14. 12. 2014 8:05, autor: Markéta Stasiowská
Na podzim letošního školního roku 2014 - 2015 se naše škola zapojila do řady sportovních soutěží. Největšího úspěchu dosáhli žáci nižšího gymnázia ve stolním tenise. Ve složení R. Bako, M. Dokoupil, V. Chládek a A. Kolomý vyhráli krajské kolo v Holicích.Škoda jen, že letos u starších žáků nenásledovalo republikové finále. Žáci vyššího gymnázia se z okresního kola neprobojovali.
Tradičně velký boj se odehrál v okresním kole volejbale dívek a chlapců SŠ. Dívky obsadily výborné 2. místo a postup do krajského kola jim unikl v souboji s děvčaty z České Třebové jen o pár bodů. Velmi vyrovnané zápasy se sehráli u chlapců, kde se doslova bojovalo o každý míč a naši studenti tak obsadili 3. místo.
Žáci nižšího i vyššího gymnázia se také zúčastnili okrskových kol ve florbale. Nejlépe se umístili starší studenti - obsadili 2. místo.