Články‎ > ‎

Poděkování za účast ve sbírce knih v roce 2015

přidáno: 4. 1. 2016 4:47, autor: Dagmar Flídrová

Vážení pedagogové, milí žáci,

dovolte nám touto cestou poděkovat za účast ve sbírce knih, kterou na podzim roku 2015 uspořádalo Mateřské centrum Dětský svět Lanškroun v rámci celorepublikového projektu o.p.s. Celé Česko čte dětem: Udělej radost – Daruj knížku dětem v nemocnici. K oficiálnímu předání knížek došlo dne 18. listopadu 2015 za účasti organizátorek sbírky Mgr. Michaely Čadové a paní Vlaďky Hanyšové, primáře dětského oddělení MUDr. Luďka Ryby, zástupkyně vedení nemocnice a pedagogů ZŠ při nemocnici. Následně došlo k rozdělení sbírky a vybavení příručních knihovniček na jednotlivých stanicích dětského pavilonu, na ambulancích i na oddělení ORL, kde jsou také hospitalizované děti. V současné době již darované knihy přinášejí radost, pobavení i poznání dětem hospitalizovaným v Orlickoústecké nemocnici.

O pořádané akci jsme informovali na stránkách školy: www.skola-uohospital.tode.cz a následně i na oficiálních stránkách Orlickoústecké nemocnice: http://usti.nempk.cz/.

Ještě jednou děkujeme a v roce 2016 přejeme Vám všem pevné zdraví a klidné dny v životě osobním i pracovním.

V Ústí nad Orlicí dne 2. ledna 2016                                                 Mgr. Světlana Myšáková, učitelka ZŠComments