Články‎ > ‎

Okresní kolo ve volejbale dívek

přidáno: 9. 11. 2015 2:34, autor: Renata Paďourová   [ aktualizováno 9. 11. 2015 4:38 ]

Dne 3.11. 2015 se studentky 3.A a 4. A zúčasnily okresního kola ve volejbale děvčat v České Třebové. Zde odehrály 3 zápasy proti týmům z Gymnázia Česká Třebová, ZŠ Svatopluka Čecha z Chocně a ZŠ Jiráskova taktéž z Lanškrouna. Na úvod nás čekalo prestižní derby proti ZŠ Jiráskova. V prvním vyrovnaném setu děvčata kontrolovala stav, ale ve druhém nás velmi motivovaný soupeř herně dotáhl. V koncovce setu však naše děvčata ukázala svoji sílu a set otočila ve svůj prospěch. Dalším kvalitním soupeřem bylo domácí gymnázium. K neskrývanému smutku pořadatelů jsme však vyhrály i tento zápas. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo závěrečné utkání proti Chocni, při kterém jsme soupeřkám nedaly příliš příležitostí k radosti. Výsledkem turnaje je první místo a vstupenka do krajského kola.

Sestava: Jozová T., Vacková T., Reslerová K., Kulhánková N., Janků M., Jánešová M., Drápalová A., Kantorová M.