Články‎ > ‎

Oblastní kolo soutěže pIšQworky

přidáno: 10. 11. 2013 22:30, autor: Tomáš Krisl
V pondělí 4. listopadu se vydaly čtyři týmy z naší školy vyzkoušet své síly v piškvorkovém oblastním kole v Ústí nad Orlicí.
I přes časné vstávání se všem zdařilo sejít včas a společně jsme docestovali až na místo. V DDM DUHA v Ústí nad Orlicí se sešlo celkem 17 týmů. V první části soutěže byla družstva rozdělena do pěti skupin. Celkem do dalšího soupeření mělo postoupit pouze sedm nejlepších. A hned v této první části padly týmy NoSwear, Vlci i Čočkaři. A tak naše naděje zůstávali u našich šampionů.
Ti druzí, tak se jmenovali naši nejúspěšnější piškvorkáři, nezklamali. I přes nervydrásající souboj v semifinále, se Ti druzí dostali do finále. A zde se potkali se známými soupeři z loňských let - týmem, který již dva roky za sebou vyhrál celostátní kolo. Bylo poznat, že Ti druzí spokojeně dosáhli svého cíle - postoupit do krajského kola soutěže, a tak do finálový souboj skončil rychle. Ačkoliv naši šampióni skončili druzí (jak příhodná shoda jména týmu a jeho umístění), získali postup do krajského kola.
Gratulujeme tak celému postupujícímu týmu Ti druzí ve složení Adam Blažek, Ondřej Karlík, Vojtěch Smola, Jakub Vaculík, Daniel Kuťák - k jejich úspěchu i ostatním týmům k reprezentování naši školy na oblastním kole.
Comments