Články‎ > ‎

Na Liberec!

přidáno: 12. 5. 2017 6:55, autor: Renata Paďourová   [ Aktualizováno 15. 5. 2017 21:30 uživatelem Věra Šverclová ]
Dne 12. 5. 2017 se starší žákyně vydaly do boje o republikové finále Poháru ministryně školství ve volejbale. Našimi soupeřkami byly nejprve hráčky z Boskovic, které děvčata porazila 2:0 na sety. Pravé drama začalo až v rozhodujícím zápase proti Světlé nad Sázavou. Již minulý rok jsme se přes ně probojovaly až v time-breaku a letos tomu nebylo jinak. První set jsme prohrály těsně 23: 25. Ve druhém jsme také nezačaly dobře, ale několik skvělých zásahů v poli a poté i na síti zvedly naše sebevědomí. Děvčata si začala fandit a vše se nakonec rozhodovalo v třetím zkráceném setu. Zde naše reprezentantky prokázaly kromě herní kvality i lepší nervy a vyhrály v poměru 16:14. Děvčata se mohou podruhé za sebou těšit na republikové finále, tentokrát 1. -2. června v Liberci.

Sestava: Kulhánková N., Janků M., Jánešová M., Kantorová M., Chládková A., Gildainová N., Hósová T.