Články‎ > ‎

Krásné Krásensko

přidáno: 8. 10. 2014 22:51, autor: Zdeněk Duffek

Koncem září se naše třída za pěkného počasí vypravila na již tradiční ekologický program do Krásenska. Krásensko je malebná vesnička ležící poblíž Blanska v Moravském krasu.

Když se řekne ekologický program, někdo by si mohl představit nudné přednášky se spoustou zeleniny.  Toho někoho budu muset zklamat. Sice jsme jedli dost zeleniny a vlastně byly i přednášky, ale troufám si říct, že jsme byli všichni příjěmně překvapeni. Jídla byla dobrá a dokonce s masem. I program byl velice zábavný a někdy i na hádání. :) Například hra, kde jsme museli sestavit žebříček pěti postav, které se nezachovaly morálně nejlépe. Hráli jsme i takticko - strategickou hru Fish banks. Naším cílem bylo vydělat co nejvíce peněz z prodeje ryb. Jeden z týmů se snažil získat co největší absolutní hodnotu na svém kontě. :)  Přednášky byly vedeny spíše formou diskuzí a proto byly zábavné i poučné.
V průběhu pobytu jsme také navštívili dvě krásné jeskyně. Jednou jeskyní jsme došli až k vodopádu. V druhé jsme se museli plazit kousek po kousku. Byl to obrovský zážitek, u kterého někteří z nás překonali neexistující strach z úzkých prostor. 

Myslím, že jsme si všichni tento pobyt užili a už se těšíme na vodák. :)

Za 3. ročník napsal: Michal Hubálek


Comments