Články‎ > ‎

Koncert PSGL v Domově pro seniory v Lanškrouně

přidáno: 2. 4. 2014 2:49, autor: Dagmar Flídrová
Nedávno měl možnost Pěvecký sbor Gymnázia Lanškroun (PSGL) potěšit svým zpěvem klienty Domova pro seniory. Společně jsme si zavzpomínali na některé zimní písně, ačkoliv tomu počasí zcela neodpovídalo. Nechyběly však ani známé sborové skladby – argentinská Santo, santo…, Can’t help falling in love (melodie známá z reklamy na Coca Colu) a spirituály od folkové skupiny Spirituál kvintet, které mají studenti velmi rádi! K milé atmosféře koncertu přispěli i naši sólisté - Žaneta Judová (altová zobcová flétna) a Anička Bednářová (příčná flétna). Velká pochvala patří i našim kytaristům – Ivo Polášek a Ondra Marek –spolupracují s námi a prezentují dokonce i svou vlastní tvorbu.

Tímto bych chtěla poděkovat za vřelé přijetí a organizaci paní Lucii Novotné. Myslím si, že se koncert vydařil i v učitelském oslabení, tímto děkuji paní učitelce Daně Moravcové za pomoc při přípravě, Evě Hejkrlíkové a Kristýně Hipské za jejich osobité a vtipné uvádění celého programu. V neposlední řadě patří má slova díků všem zpěvákům – bez vás by to nešlo!

Všichni můžeme mít dobrý pocit, neboť jsme předali svým zpěvem nejen pozitivní energii, ale i dobrou náladu, které není nikdy dost!

Jaroslava Havlíčková
Comments