Články‎ > ‎

ATLETICKÉ PŘEBORY ZŠ

přidáno: 29. 6. 2016 10:02, autor: Markéta Stasiowská
Jako každý rok, tak i letos na konci školního roku se konaly atletické přebory základních škol a nižšího gymnázia. Žáci si změřili síly v několika atletických disciplínách - 60 m běh, 1500 m běh, skok daleký, skok vysoký, hod míčkem a vrh koulí. Pro vítěze jednotlivých kategorií a disciplín letos byly připraveny diplomy a medaile.
Z reprezentantů naší školy nejvíce bodovaly mladší i starší žákyně. Jako příklad můžeme uvést Veroniku Veselou (2.A), která bojovala ve třech disciplínách a ve všech se umístila na 1. pozici. Starší žákyně posbíraly 1., 2, a 3. místo ve skoku vysokém, v hodu míčkem, 1. a 3. místo ve skoku dalekém, 1. místo v běhu na 60 m a 3. místo v běhu na 1500 m. Také mladší a starší žáci získali několik medailových 1., 2. a 3. míst.
Závěrem bychom chtěli poděkovat všem našim účastníkům přeborů za maximální výkony, které odvedli a popřát mnoho dalších sportovních úspěchů.