Články‎ > ‎

Adaptační kurz primy

přidáno: 24. 9. 2015 1:30, autor: Renata Paďourová   [ aktualizováno 24. 9. 2015 1:34 ]
Ráno před osmou hodinou jsme se všichni sešli na ulici 5. května. Na nikoho se nemuselo čekat, ktaže se mohlo hned vyrazit. Cesta autobusem netrvala dlouho, protože trase měřila okolo 35 kilometrů.

Když jsme dorazili do Bozeňova, seznámili jsme se s instruktory. Nejprve jsme udělali velký kruh a řekli ostatním, jak se jmenujeme, kolik je nám let, odkud jsme a co nás baví. Následovala vtipná rozcvička a rozdělení do týmů. Náš tým dostal instruktora a paklíče Aleše. Čekala nás pevnost Boyard. Ve hře bylo 15 stanovišť. V první z nich jsme dostávali indicie na skryté slovo neboli tajenku a v ostatních zbývajících úkolech jsme sbírali klíče. Stříleli jsme z luku, prolézali mezi takzvanými "laserovými paprsky", které byly  udělané z provázků se zvonečky, házeli létajícími talíři do koše s železnými provazy, vyzkoušeli slalom na dřevěných velkých lyžích pro čtyři osoby, pokoušeli postavit věž z pastiček na myši a další.

Po pevnosti Boyard jsme šli na oběd. K obědu byl řízek s bramborami. Rastauraci měli moc hezky, moderně a elegantně, zařízenou. Po obědě následoval návrat k našim instruktorům, kteří si pro nás připravili další soutěže: něco jako baseboll, přetahování lanem, běhání pod švihadlem a další. Nakonec jsme intruktorům poděkovali a odjeli domů. Kurz se nám moc líbil a budeme na něj ještě dlouho vzpomínat.


Za žáky primy sepsala Stasiowská Tina a Vodičková Tereza.
Comments