Aktuality‎ > ‎Archív aktualit‎ > ‎

Udílení cen Pardubického kraje a medailí hejtmana Pardubického kraje

přidáno: 3. 10. 2013 4:37, autor: Dagmar Flídrová   [ Aktualizováno 10. 1. 2014 0:05 uživatelem Web Admin ]


Krajští zastupitelé zahájili novou tradici, kterou bude každoroční udílení cen Pardubického kraje a medailí hejtmana Pardubického kraje. Připojili se k dalším krajům v naší republice, které podobné ceny udělují už několik let. Otevírá se tak prostor pro důstojné poděkování výjimečným osobnostem, kolektivům, ale i právnickým osobám, které svou prací a činy přispívají k rozvoji a budování dobrého jména Pardubického kraje.


Udílet se bude:

Cena Zastupitelstva Pardubického kraje za zásluhy o Pardubický kraj
Cena Michala Rabase za záchranu života a zdraví

Medaile hejtmana

Navrhovateli prvních dvou cen mohou být občané, představitelé správního či jiného orgánu nebo právnické osoby spadající do území Pardubického kraje. Návrhy je možné odeslat na webovém formuláři nebo si stáhnout a vytisknout formulář z www.pardubickykraj.cz/oceneni-pardubickeho-kraje a poslat jej poštou na adresu Pardubického kraje, Komenského nám. 125, 532 11 Pardubice s poznámkou: Ocenění Pardubického kraje. Nominace můžete posílat také na e-mailovou adresu oceneni@pardubickykraj.cz. Termín přijímání nominací je 31. října 2013.

O udělení cen bude rozhodovat Zastupitelstvo Pardubického kraje. Slavnostní předávání se uskuteční na začátku roku 2014 za účasti široké veřejnosti

Mgr. Jakub Rychtecký

vedoucí oddělení komunikace a vnějších vztahů 

kancelář hejtmana

Pardubický kraj

Ċ
Web Admin,
3. 10. 2013 4:38
Ċ
Web Admin,
3. 10. 2013 4:38
Comments